zvani un uzzini vairāk 28 64 64 74
zvani un uzzini vairāk 28 64 64 74

kāpēc mums var uzticēties

BioBank Hearts:

cilmes šūnu banku alianse, kas piedāvā paņemt nabassaites asins un audu paraugus un uzglabāt nabassaites asins cilmes šūnas.

Mūsu bankās glabājas vairāk kā 370 000 paraugu

Mums uzticas vairāk kā 290 000 ģimenes

Ģimeņu ikonas | Cilmes šūnu banku alianse | LYL BioBank Hearts

Esam uzkrājuši vairāk kā 20 gadu ilgu pieredzi cilmes šūnu saglabāšanā, saslimšanu ārstēšanā un zinātniskā darbībā

Pasaules mēroga akreditācijas

Salīdzinājumā ar jebkuru citu cilmes šūnu banku, mūs sertificējušas un licencējušas visvairāk atbildīgo iestāžu. Pasaules līmeņa akreditācijas, licences un citi atzinošie apbalvojumi apliecina mūsu profesionalitāti un augstos standartus. Esam atzīti ar izcilību paraugu saglabāšanā un Jūsu mazuļa nākotnes garantiju sniegšanā.

Tortes gabala ikona | Cilmes šūnu banku alianse | LYL BioBank Hearts

Parauga uzglabāšanas laiks

Ģimenes ikona | Cilmes šūnu banku alianse | LYL BioBank Hearts

Palīdzība visiem ģimenes locekļiem

Zemeslode ar medicīnas traukiem | Cilmes šūnu banku alianse | LYL BioBank Hearts

Bezmaksas parauga piegāde ārstēšanai uz jebkuru vietu pasaulē

Ķeksīša simbols | Cilmes šūnu banku alianse | LYL BioBank Hearts

Visi papildpakalpojumi ir iekļauti kopējā cenā

24/7 ikona | Cilmes šūnu banku alianse | LYL BioBank Hearts

Klientu atbalsts un līdzestība

Jums būs jāmaksā tikai par paraugu, kas atzīts lietderīgs saglabāšanai un tālākai izmantošanai terapijā

Slēdzot līgumu, pirmais maksājums ir EUR 350 no kopējās summas. Parauga paņemšanas, piegādes uz laboratoriju, apstrādes un uzglabāšanas izmaksas uz 25 gadiem tiek segtas kā vienreizējs maksājums tikai tad, kas paraugs tiek atzīts par atbilstošu. Papildus ikgadējās maksas nav.

Zāļu valsts aģentūra apliecina, ka SIA Biobank audu centrs atbilst Ministru Kabineta noteikumos Nr.1176 noteiktajām prasībām un ir tiesīgs veikt audu un šūnu izmantošanas darbības: privātai izmantošanai paredzētu nabassaites asiņu un audu ziedošanu, ieguvi, laboratorisko izmeklēšanu, eksportu, nolūkā nodot tos tālākai apstrādei.

Akreditācijas

Future Health Biobank Ltd.
Sertifikācija un Licencēšana logo | Cilmes šūnu banku alianse | LYL BioBank Hearts
Stemlab, S.A.

Garantētais fonds – ar paraugu izmantošanu saistītie izdevumi

Esam vienīgie Latvijā, kas piedāvā Garantēto fonda iespēju bērna vai saderīga ģimenes locekļa ārstēšanai, izmantojot konkrēto, Portugāles laboratorijā saglabāto cilmes šūnu paraugu. Garantētais fonds sedz ar ārstēšanu un pacienta, plus viena vecāka vai cita aprūpētāja ar ceļošanu un uzturēšanos saistītos izdevumus līdz EUR 20 000.00. Šobrīd Garantētais fonds paredz 79 dažādu saslimšanu ārstēšanu.
Pēc Vecāku lūguma Portugāles laboratorija no Garantētā fonda var segt izdevumus, kas nepieciešami, lai pacienta ģimenei palīdzētu pieņemt izsvērtus lēmumus par visatbilstošāko ārstniecisko metodi, kas saistīta ar konkr;eti saglabātā paraugu izmantošanu, kā arī piemērotākās ārstniecības iestādes un ārstējošās personas atrašanu

Īpašais piedāvājums apliecības “ Goda ģimene” (bij. “3+ Ģimenes karte”) īpašniekiem

Ar prieku atbalstām apliecības “Goda ģimene” īpašniekus un dāvinām atlaidi 100% apmērā (100 EUR) Garantētā Fonda pakalpojumam “Nabassaites asins un audu cilmes šūnu paņemšana un saglabāšana uz 25 gadu ilgu laika periodu Portugāles laboratorijā”. Garantētais Fonds sedz bērna vai saderīga ģimenes locekļa ārstēšanu. Plašāk lasīt sadaļā “Garantētais fonds”.

Atlaidi var saņemt, uzrādot derīgu apliecību “Goda ģimene” kopā ar personu apliecinošu dokumentu.

Apliecība “Goda ģimene” ir valsts veidota un Sabiedrības integrācijas fonda īstenota atbalsta programma daudzbērnu ģimenēm, kuras aprūpē trīs un vairāk bērni vecumā līdz astoņpadsmit gadiem, kā arī pilngadīgas personas, kuras nav sasniegušas 24 gadu vecumu, ja tās iegūst vispārējo, profesionālo vai augstāko izglītību un ģimenēm, kuras aprūpē bērnu ar invaliditāti vai pilngadīgu personu, kura nav sasniegusi 24 gadu vecumu un kurai noteikta I vai II grupas invaliditāte. Plašāk par piedāvājumu: https://www.godagimene.lv/Jaunumi/biobank-hearts-cilmes-sunu-banka-nabassaites-cilmes-sunu-potencials-jau-sodien-4743/

Zāļu valsts aģentūra apliecina, ka SIA Biobank audu centrs atbilst Ministru Kabineta noteikumos Nr.1176 noteiktajām prasībām un ir tiesīgs veikt audu un šūnu izmantošanas darbības: privātai izmantošanai paredzētu nabassaites asiņu un audu ziedošanu, ieguvi, laboratorisko izmeklēšanu, eksportu, nolūkā nodot tos tālākai apstrādei.

Akreditācijas

Future Health Biobank Ltd.
Stemlab, S.A.