zvani un uzzini vairāk 28 64 64 74
zvani un uzzini vairāk 28 64 64 74

Future Health izsniedz cilmes šūnu paraugu ar cerebrālo trieku slima bērna ārstēšanai

Trīs gadus veca meitene ārstēta no cerebrālās triekas (CT), izmantojot viņas jaunākā brāļa nabassaites cilmes šūnas. Paraugs tika paņemts no viņas mātes nabassaites dzemdību laikā un uzglabāts Future Health Biobank, mūsu Šveices glabātuvē.
Uzzinot par pirmajiem klīniskajiem izmēģinājumiem cerebrālās triekas ārstēšanā Djūka Universitātē, ģimene izlēma izsniegt nabassaites asins paraugu potenciālajai ārstēšanai. Bija nepieciešama mazāk nekā nedēļa, lai izsniegtu no Future Health glabātuves Šveicē meitenei paredzēto paraugu un saņemtu to Djūka Universitātes slimnīcā, kur cilmes šūnas tikai sekmīgi transplantētas.
Nabassaites asins cilmes šūnu transplantācija cerebrālās triekas gadījumā ir uzlabot pacientu spēju kustēties, aizvietojot mirušās šūnas. Mazās meitenes gadījumā pastāv cerība, ka viņa un viņas vecāki sāks pamanīt šos uzlabojumus 3 – 6 mēnešu laikā. Daudzi CT pacienti jau uzrādījuši iedrošinošus rezultātus pēc Djūka Universitātes slimnīcā veiktas ārstēšanas.
Meitenes māte teica, ka pēc dziļākas izpētes šī ārstēšana ar cilmes šūnām bija vienīgā dzīvotspējīgā iespēja. Viņas saruna ar Future Health par viņas pieredzi, uzglabājot cilmes šūnas pie mums:
“Mēs uzzinājām par Future Health internetā, veicot izpēti tiešsaistē. Visi sniegtie pakalpojumi bija lieliska pieredze. Profesionāls personāls, ļoti pieejami, ātri atbild ar elktroniskā pasta un telefona palīdzību, ļoti jauki, darbojas efektīvi un pievērš lielu uzmanību Jūsu vajadzībām.”
Jūs varat vairāk izlasīt par jaunākajiem sasniegumiem cilmes šūnu terapijā Djūka Universitātes slimnīcā šeit.
Atsauces:
https://clinicaltrials.gov/ct2/show/NCT03473301

 

Related Posts

Leave a Reply