zvani un uzzini vairāk 28 64 64 74
zvani un uzzini vairāk 28 64 64 74

Saņemtā nabassaites cilmes šūnu terapija iedvesmo Toniju Robinsu [Tony Robbins] uzrakstīt grāmatu

“Jūtos iedvesmots pēc vizītes Panamā, kur saņēmu nabassaites cilmes šūnu terapiju un izjutu uz sevi tās efektīvo iedarbību. Paldies ārstiem un gādīgajam medicīnas personālam, kas darbojas Panamas cilmes šūnu institūtā.

Nabassaites cilmes šūnas ir izglābušas manu plecu! Es cīnījos ar mokošām sāpēm, ko izraisīja nesens pleca rotatoru aproces muskuļu plīsums un mugurkaula stenoze. Ārstēšana ar cilmes šūnām patiesi ir veselības inovācija, kas spēj uzlabot ķermeņa nolietojuma pazīmes, novērst organismu novājinošas saslimšanas un traumu tālāku saasināšanos. Šis veselības nozares sasniegums ietekmēs cilvēci un mainīs dzīvi – tam ir potenciāls pārveidot un izglābt MILJONIEM dzīvību!

Esmu ļoti pateicīgs pa to, ka esmu šīs dzīvi mainošās medicīniskās palīdzības saņēmējs!”

Šādus sajūsmas vārdus pauž pasaulē plaši zināmais un daudzu cienītais koučs, biznesmenis un bestselleru autors Tonijs Robinss. 

Šī pieredze iedvesmoja Toniju uzrakstīt grāmatu, kas tika izdota š.g. 8. februārī, un vēsta par cilmes šūnu neierobežotajām darbības spējām. Grāmatas  “Dzīves spēks: kā jauni sasniegumi precīzās medicīnas jomā var mainīt jūsu un jūsu mīļo dzīves kvalitāti.” (Life Force: How New Breakthroughs in Precision Medicine Can Transform the Quality of Your Life & Those You Love) rakstīšanas laikā Tonijs konsultējās ar neskaitāmiem zinātniekiem, ārstiem un citiem jomas speciālistiem, un tā tapusi kā kopdarbs ar Pīteru Diamandisu un Robertu Hariri. 

“Kā būtu, ja būtu zinātniski risinājumi, kas spēj aizslaucīt Tavas visdziļākās bailes saslimt, dzirdēt dzīvībai bīstamu diagnozi vai sākt just novecošanas pazīmes? Kā būtu, ja arī Tev būtu pieejami tie paši veselības jomas rīki un tehnoloģijas, ko izmanto pasaules varenākie cilvēki un izcilākie sportisti?”

Grāmata pieejama: 

https://www.amazon.com/Life-Force-Breakthroughs-Precision-Transform/dp/198212170X

 

Plašāks stāsts par Tonija pieredzi ar cilmes šūnām un grāmatu intervijā:

Related Posts

Leave a Reply