zvani un uzzini vairāk 28 64 64 74
zvani un uzzini vairāk 28 64 64 74

Future Health Biobank atbalsta revolucionāro zobu dentīna reģenerācijas pētījumu

Future Health Biobank zinātnieki ir sniegušas nabassaites mezenhimālo cilmes šūnu (MCŠ) paraugus, lai atbalstītu revolucionāro zobu dentīna un kaula reģenerācijas pētījumu.

Pētījums tiek veikts Zobārstniecības un mutes higiēnas centrā, Groningenas universitātē, Nīderlandē. Tas ir izveidots, lai atbalstītu nesen publicēto pētījumu par dentīna ietekmi uz cilvēku MCŠ mineralizāciju.

Saskaņā ar pētījumu, dentīnā esošās sastāvdaļas, ko dēvē par “dEMCs” var tikt izmantotas, lai būtiski uzlabotu nabassaites un zobu pulpas MCŠ mineralizāciju. Citiem vārdiem, cilmes šūnām ir spējas ģenerēt kaulveidīgas minerālvielas, ja tās virza uz osteo (kaula) līniju. Pētījuma laikā zinātnieki ir atklājuši arī to, ka šūnu dzīvotspēja un izplatīšanās ir atkarīga no “dEMCs” devas, kas nozīmē, ka tās var pielāgot vides vajadzībām.

Šie daudzsološie atklājumi atbalstīs audu reģenerācijas uz cilmes šūnu balstīto terapijas attīstību. Tāpēc Future Health Biobank aktīvi atbalsta aktuālo pētījumu un tā attīstību, ziedojot nabassaites MCŠ paraugus. Future Health liek lielas cerības uz to, ka Groningenas universitātes atklājumi palīdzēs esošajiem un nākotnes klientiem, kas uzglabā savas cilmes šūnas Future Health.

Atsauce:
www.liebertpub.com/

Related Posts

Leave a Reply