zvani un uzzini vairāk 28 64 64 74
zvani un uzzini vairāk 28 64 64 74

BioBank Hearts paplašina savu darbību

Cilmes šūnu banku alianse  BioBank Hearts paplašina savu darbību, tagad topošajiem vecākiem piedāvājot finansiāli vēl pieejamāku pakalpojumu un plašākas izvēles iespējas – cilmes šūnu saglabāšanu Apvienotajā Karalistē, Šveicē vai Portugālē.

Katra bērniņa ienākšana pasaulē ir neatkārtojams brīdis vecākiem. Šī prieka pārņemti slavenības un bagātie šķiež naudu, iespējams, zīdainim nevajadzīgās lietās. Tomēr galarezultātā, mums, tāpat kā Kardašjanu trijotnei, Bejonsē un citām pasaules slavenībām, galvenais ir sniegt bērnam vislabāko un darīt visu, lai viņš ir laimīgs un vesels.

Placentā un nabassaitē ir aptuveni 100ml asins, kas bagātas ar vērtīgajām cilmes šūnām. Tik pat vērtīgas cilmes šūnas satur arī nabassaites audi. Nabassaites cilmes šūnas atrodas piramīdas virsotnē – tās ir pirmsākums, tīras, bez slimībām un liekas informācijas, līdz ar to arī spēcīgākās un efektīvākās šūnas, kuras spēj ilgstoši dalīties jeb pašatjaunoties un veidot dažādu šūnu tipus. Ja gadījumā cilvēka dzīvē notiek neparedzētais, cilmes šūnas ir tās, kurām piemīt unikāla spēja atjaunot bojātās orgānu un audu šūnas. Slimību, traumu vai šūnu novecošanās gadījumā cilmes šūnas nodrošinās bojāto vai atmirušo šūnu dabisku atjaunošanos. Uz šodienu ar nabassaites cilmes šūnām tiek ārstētas vairāk kā 85 saslimšanas, un ir aprēķināts, ka 1 no 200 cilvēkiem veiks cilmes šūnu transplantāciju, nesasniedzot 70 gadu vecumu, un vismaz 1 no 3 cilvēkiem gūs labumu no cilmes šūnām, veicot reģeneratīvo terapiju.

“Mums ir patiess prieks par to, ka saglabājot pakalpojuma augstākā līmeņa kvalitāti, spējam piedāvāt visdraudzīgāko pakalpojuma cenu Latvijā – nabassaites asins cilmes šūnu uzglabāšana uz 25 gadiem tagad maksā tikai EUR 1593. Bez tam topošajiem vecākiem ir iespēja izvēlēties valsti, kurā vēlās uzglabāt mazulīša cilmes šūnas,” vēsta cilmes šūnu banku alianses BioBank Hearts vadītāja Zane Roga.

Dināra Rudāne, dziedātāja un mazulītes Miriam Amiras māmiņa

“Jebkura dāma gaidībās mani sapratīs, cik daudz domu par mazā veselību mēs pārdomājam deviņu mēnešu laikā? Vēlamies vislabāko mūsu bērniem un spējam pārvarēt neiedomājamus šķēršļus, kad runa ir par bērna veselību un labsajūtu. Cilmes šūnas. Jā! Vēlamies! Protams, tādas lietas netiek lemtas vienā dienā, arī mums tas aizņēma laiku un daudz diskusiju. Grūtā, šķiet, ka bezizejas situācijā, šis lēmums dos mums spēku, risinājumu un cerību. Ikvienam ģimenes loceklim – kam šīs cilmes šūnas derēs (arī mūsu nākamajiem bērniem). Izvērtējot piedāvājumu, nonācām pie BioBank Hearts – kā pie drošas, uzticamas un finansiāli visdraudzīgākās. Par vēl vienu svarīgu aspektu, kāpēc tieši šī banka, mēs uzskatam Garantēto fondu. Jo Latvijā šī ir vienīgā banka, kas nepieciešamības gadījumā piedāvās mums ne tikai padomu un medicīniska rakstura ieteikumu, bet arī garantētu finansiālu palīdzību mazulīša ārstēšanai ar cilmes šūnām!”

Melānija Apse, “Māmiņu Kluba” Superbēbja 2018 Kārlīša māmiņa

“Ļoti priecājamies, ka izlēmām par labu cilmes šūnu saglabāšanai, jo esam redzējuši tik daudz ģimeņu, kur par šo soli vecāki nevar vienoties, bet kad nepieciešama ārstēšanās mazajam, tad tiek ļoti nožēlots, ka nav paņemtas cilmes šūnas. Mazajam būs šī drošības saliņa un iespēja palīdzēt gan sev, gan  ģimenei, ja būs tāda nepieciešamība. Protams, klusībā ceram, ka tas nebūs nepieciešamas. Ja mazulis vēlēsies, viņš šīs šūnas varēs turpināt glabāt arī pēc 25 gadiem, bet tā jau būs viņa paša vēlēšanās. Katrā ziņā  BioBank Hearts ir daudz vairāk plusi, salīdzinot ar citām bankām. Nevēlos salīdzināt vai nosodīt kādu no tām, bet tiešām esam izdarījuši pareizo izvēli. Jau tādēļ vien, ka par to ir dzirdētas tikai labākās atsauksmes! Kā arī mums bija svarīgi tas, ka ar bankas personālu var sazināties jebkurā diennakts laikā septiņas dienas nedēļā. Šī banka ir  ļoti pretimnākoša.”

Related Posts

Leave a Reply