zvani un uzzini vairāk 28 64 64 74
zvani un uzzini vairāk 28 64 64 74

Vēlīna nabassaites pārdalīšana un cilmes šūnu bankas pakalpojumi

Tā kā arvien vairāk pētījumu izceļ ieguvumus no vēlīnās nabassaites noklemmēšanas, ir saprotams, ka nabassaites cilmes šūnu bankas raisa daudz jautājumu nākamajiem vecākiem. Šeit mēs izskaidrojam, kā vēlīna nabassaites noklemmēšana mijas ar nabassaites cilmes šūnu banku pakalpojumiem, lai palīdzētu aizsargāt Jūsu bērna veselību.

Vēlīna nabassaites noklemmēšana (arī optimāla nabassaites noklemmēšana) ir process, kad nabassaite tiek nosieta vai pārgriezta pēc tam, kad ir apstājusies asins pulsēšana, vai pēc placentas piedzimšanas. Tā nodrošina Jūsu mazuli ar veselīgu asins daudzumu, kad viņš/viņa virzās cauri dzemdei, ieskaitot pilnu daudzumu sarkano asinsķermenīšu, cilmes šūnu un imūno šūnu.

Jaunākie Karaliskās koledžas ieteikumi iesaka noklemmēt nabassaiti 1-5 minūšu laikā pēc dzimšanas.

Strādāt kopā… Vēlīna nabassaites noklemmēšana ar nabassaites cilmes šūnu bankas pakalpojumiem

Pastāv mīts, ka nabassaites asiņu paņemšana neļauj bērniem saņemt to, ko nodrošina nabassaites noklemmēšana. Patiesībā, dažkārt tikai 15 ml asiņu ir viss, kas nepieciešams, lai saglabātu nabassaites asiņu cilmes šūnas bankā – tā ir maza daļa no aptuveni 200 ml asinīm nabassaitē un placentā.

Paņemot nabassaites asinis, Jūsu mazulis joprojām saņems nepieciešamo būtiskā skābekļa daudzumu un barības vielas, kas pieejamas mātes asinīs. Asins daļa, kas tiek noguldīta bankā, var tikt kriogēniski sasaldēta un izmantota, lai palīdzētu ārstēt iespējamās slimības nākotnē. Pašreiz tiek ārstēta leikēmija, anēmija, kaulu smadzeņu vēzis un pārmantotas imunitātes slimības.

Pat ar nelielu daudzumu nabassaites asiņu Future Health Biobank sasniedz līdz pat 90% šūnu iegūšanas koeficientu pēc Jūsu parauga apstrādes. Tas ļauj izdzīvot lielākajai daļai cilmes šūnu un nodrošina mazulim vislielākās iespējas tikt izārstētam nākotnē. Apmeklējiet mūsu tīmekļa vietni, lai atrastu vairāk informācijas par nabassaites asiņu cilmes šūnu uzglabāšanu.

 

 

Atsauce: https://www.rcm.org.uk/news-views-and-analysis/views/latest-recommendations-on-timing-of-clamping-the-umbilical-cord

 

Related Posts

Leave a Reply